Miss Cosmetic
Parfémy Pleťová a tělová kosmetika Podpora zdraví Spalovače tuků

Miss kosmetika

Vítáme Vás

v internetovém obchodě miss-kosmetika.cz zaměřeném na prodej kosmetiky Miss Cosmetic s.r.o. Moniky Žídkové – Miss České republiky ´95 a Miss Europe ´95.

Dámské i pánské parfémy, pěstící a dekorativní kosmetika, kosmetické sady a přírodní regenerační produkty jsou vyvíjeny za pomoci nejlepších evropských odborníků a použití nejvyspělejších technologií.

Kosmetika je přírodní, zpracovávaná z ekologicky čistých surovin, za nejpřísnějších výrobních podmínek. Výroba podle norem Evropské unie splňuje nejvyšší nároky na kvalitu.

Přípravky Vám nabízíme prostřednictvím on-line prodeje nebo osobního odběru:

  • Při nákupu nad 1000,- Kč poštovné + dárek zdarma.
  • 99% zboží skladem.
  • Expedice během 1 – 2 dnů.
  • Možnost osobního odběru.

Monika Žídková - Miss České republiky ´95 a Miss Europe ´95

Dovolte, abych Vám představila kosmetiku Miss Cosmetic, která je výjimečná hned ve třech ohledech:

  • Vznikla v době, kdy byl trh zasycen kosmetickými přípravky. Přesto se prosadila a na trhu má dnes své pevné místo.
  • Jsem patriotka. Proto jsem ráda, že Vám Miss Cosmetic nabízí 100 % české přípravky.
  • Na vývoji kosmetiky Miss Cosmetic se podílejí i naši klienti. Navrhují názvy budoucích parfémů nebo nabídku výrobků.

Sama jsem použila všechny výrobky, které si můžete u Miss Cosmetic pořídit. S maminkou jsme si oblíbily pětisložkovou řadu pěstící kosmetiky Aegis. Díky komplexní sadě přípravků vím, že je o mou pleť dobře postaráno. Je hydratovaná a viditelně zdravější.

Vyzkoušejte dvouměsíční regenerační program. Budete nejen dobře vypadat, ale budete se i dobře cítit. Sami si můžete zvolit přípravky podle vlastní potřeby. Osobně si v létě dopřávám vodu s koncentrátem Aloe vera, nápoj je zdravý a navíc se po něm skvěle cítím. Na jaře odháním únavu osvěžujícím Vitality drinkem. Jde o instantní směs, která obsahuje všechny známé vitamíny a vybrané minerály s vlákninou, které pomáhají tělu, aby se zbavilo řady škodlivých zplodin látkové výměny.

Ve spolupráci s předním českým obezitologem a endokrinologem Rajko Dolečkem jsme vyvinuli unikátní přípravek - instantní čaj Thermo Reactive Formula. Zvyšováním produkce tepla v těle se podílí na regulaci tělesné hmotnosti. Přesvědčte se sami.

Koupí kosmetiky Miss Cosmetic navíc umožňujete pomáhat tam, kde je to potřeba.

Monika Žídková, prezidentka a zakladatelka společnosti


Akční nabídka

Dvojbalení TRF + H2Out Dvojbalení TRF + H2Out  
1 290,- Kč
TRF: Thermo Reactive Formula Thermo Reactive Formula vyvolává termoreakci v organismu. Zvyšováním produkce tepla v těle se podílí na regulaci tělesné hmotnosti. Obsah balení je na jeden měsíc.  
690,- Kč

TRF: Thermo Reactive Formula 2 ks Thermo Reactive Formula vyvolává termoreakci v organismu. Zvyšováním produkce tepla v těle se podílí na regulaci tělesné hmotnosti.  
990,- Kč
H2Out pro odvodnění organismu - 40 tobolek H2Out doplněk stravy obsahuje fit kombinaci pěti přírodních rostlinných látek obohacenou kofeinem - 40 tobolek.  
639,- Kč

© 2007 – 2022 IMFsoft, s.r.o.